Doniczka Platana srebrna s/2 79993169 - 21x19 cm

Fotografie

Piękna, designerska osłonka Platana w klasycznej okrągłej formie utrzymana w nieustająco modnej srebrnej barwie. Powierzchnia dość nietypowa wśród innych srebrnych doniczek, bo pokryta spękaniami, rysami, przetarciami i nierównościami,mającymi na celu wizualne postarzanie donicy. W efekcie mamy doniczkę o pięknym designie, w barwie starego srebra, które wiele lat ma za sobą,a wciąż lśni blaskiem.
Osłonka została wykonana z dość grubej ceramiki (jak na doniczkę przeznaczoną do użytkowania wewnętrznego), wypalanej w wysokiej temperaturze. Nie posiada otworu odwadniającego, można ją traktować albo jako osłonkę, albo bezpośrednio sadzić w niej rośliny z zastosowaniem odpowiedniego drenażu, np. w postaci keramzytu. (Keramzyt kupisz Klikając TU) Na zewnątrz może być wystawiana w okresie od wiosny do jesieni - wysokie temperatury minusowe mogą na nią negatywnie wpłynąć.
Dzięki swej srebrnej powierzchni pięknie odbijają się w niej rośliny. Osłonka zwróci na siebie uwagę w każdym wnętrzu!
Donica Platana świetnie się również sprawdzi w aranżacjach florystycznych. Kompozycje kwiatowe i bożonarodzeniowe nabierają dzięki niej niepowtarzalnego charakteru. Sama w sobie stanowi już designerską ozdobę.

Wymiary:
średnica zewnętrzna: 21 cm
średnica wewnętrzna: 19 cm
wysokość: 17 cm

Uwaga! Wymiary donicy mogą nieznacznie się różnić od deklarowanych (+/- 5%).

Cena: 99 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 79993169
  • Dostępność: Dostępne 8 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: Sklep Internetowy +48 608 065 353
pon.-pt. 8-16
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.