• Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8.00 do 17.00, sobota 10:-15. NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną.
  • Kontakt mailowy

KIM JESTEŚMY

KIM JESTEŚMY - doniczki-poznan.pl

Centrum Ogrodnicze Zawady powstało w roku 1997 jako szkółka roślin ozdobnych. I jako firma oferująca materiał szkółkarski jesteśmy dobrze rozpoznawalną marką na wielkopolskim rynku ogrodniczym.

Po krótkim czasie na terenie firmy zaczął funkcjonować sklepik, którego celem było zapewnienie klientom najbardziej potrzebnych artykułów do pielęgnacji roślin. Z czasem zaczął się rozrastać. Przybywało artykułów, poszerzał się asortyment. Chcąc sprostać oczekiwaniom Państwa, wprowadziliśmy dział środków ochrony roślin. Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę przekazywaną Państwu.

Po budowie nowego sklepu naszym wyzwaniem stało się stworzenie największej w Poznaniu galerii donic i elementów architektury ogrodowej.

Serdecznie zapraszamy Drogich Klientów na zakupy. Nasz sklep ogrodniczy oferuje szeroką gamę nawozów, środków ochrony roślin, narzędzi i urządzeń potrzebnych do prac w Państwa ogrodach.
Służymy fachowym doradztwem i pomocą w rozwiązywaniu problemów, z jakimi często Państwo się borykacie.
Podpowiemy, w jaki sposób stworzyć wymarzony nastrój, tak potrzebny do odpoczynku i relaksu po codziennej pracy.
Posiadamy bogatą i zróżnicowaną ofertę elementów małej architektury ogrodowej, a w szczególności największy w Poznaniu wybór donic zewnętrznych i wewnętrznych.


A więcej danych na temat innych działów naszej firmy niż donice i artykuły dekoracyjne znajdą państwo drugiej stronie naszej firmy www.zawady.com.pl

Obejrzyj nasz sklep

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8.00 do 17.00, sobota 10:-15. NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną.
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.