• Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8.00 do 17.00, sobota 10:-15. NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną.
  • Kontakt mailowy

Donice / Donice vulcano - Pompei

Donice / Donice vulcano - Pompei

Donice vulcano to różne serie donic, które łączy jedna cecha charakterystyczna - specyficzny rodzaj szkliwienia sprawiający, że powierzchnia wygląda jak zastygnięta lawa wulkaniczna. Powstaje ona w wyniku wytrawiania szkliwa kwasem tuż przed procesem wypalania. Cała donica jest najpierw szkliwiona, a następnie polewana kwasem. W momencie, kiedy powierzchnia pracuje tworząc liczne pęcherzyki powietrza, donica trafia do nagrzanego pieca. Powierzchnia zastyga i twardnieje w procesie wypalania. W efekcie otrzymujemy bardzo ciekawą fakturę: chropowatą, z nieregularnymi nierównościami, szorstką w dotyku i licznymi wgłębieniami po zastygłych pęcherzykach powietrza. Każda donica jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8.00 do 17.00, sobota 10:-15. NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną.
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.