Ciepła donica z polipropylenu czarny sześcian 25114 - 48x48x48 cm.

Fotografie

Duża nowoczesna donica kwadratowa wykonana z wysokiej jakości spienionego polipropylenu. Czarna, matowa, przyjemna w dotyku, swoją strukturą przypomina styropian. Prosta w formie klasycznego sześcianu, harmonijna, designerska - może służyć zarówno jako donica zewnętrzna, jak i wewnętrzna.

Donica wykonana jest ze spienionego polipropylenu, który wykorzystywany jest np. przy produkcji zderzaków samochodowych. To tworzywo przyjazne dla środowiska, może podlegać recyklingowi. Zastosowanie tego materiału sprawia, że jest niezwykle wytrzymała, odporna na wstrząsy i uderzenia, a przy tym zaskakująco lekka. Mała waga donicy pozwala na szybką i łatwą zmianę aranżacji.
Polipropylen nie podlega wpływom warunków atmosferycznych. Odporny na działania promieni słonecznych - nie blaknie nawet po wielu latach wystawiania na bezpośrednie nasłonecznienie. Donica barwiona jest w masie, nie istnieje więc możliwość odpryskiwania farby. Doniczka mrozoodporna. Doskonale izoluje system korzeniowy roślin zimą - nie ma konieczności dodatkowej osłony donicy, sama w sobie stanowi ciepłe zabezpieczenie. Latem natomiast chroni przed przegrzaniem.
Donica z polipropylenu doskonale sprawdza się i w domu. Może być stosowana w pomieszczeniach, gdzie występuje ogrzewanie podłogowe, gdyż zastosowany materiał chroni przed przenikaniem ciepła.
Donica zapewnia roślinom stałą wilgotność dzięki zbiornikom znajdującym się w dolnej części, gdzie przewidziano miejsce na wodę oraz keramzyt.
Modna kubiczna forma, uniwersalna czarna barwa oraz nowoczesne tworzywo doniczki przyciągną wzrok podkreślając piękno eksponowanej rośliny oraz niepowtarzalny charakter wnętrza czy tarasu. Donica świetnie się sprawdzi w przestrzeni publicznej - w restauracji, hotelu czy biurze - stając się ich ozdobą.
Donica wpisuje się w aktualne trendy w architekturze.

Wymiary:
długość: 48 cm,
szerokość 48 cm,
wysokość 48 cm.

Donica dostępna w czterech rozmiarach i dwóch kolorach - sprawdź naszą ofertę.

Cena: 449.9 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 25114
  • Dostępność: Dostępne 7 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: Sklep Internetowy +48 608 065 353
pon.-pt. 8-16
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.